Дизайн інтер’єру квартири студії

Студійне планування квартири відкриває великі можливості для створення цікавого інтер’єру. Але, починаючи створювати дизайн інтер’єру квартири студії необхідно замислитися про уніфікованість предметів інтер’єру. Адже в одному просторі виявляться різні за своєю функціональністю приміщення! Мало того – доведеться усвідомити необхідність прибирання з очей зовсім невикористовуваних в даний момент речей: квартира-студія вимагає підтримки в ній порядку. А як же! Адже немитий посуд зовсім не буде гармоніювати з оригінальним настінним панно…

Крім уніфікації меблів, доведеться, також, попрацювати над сполучуваністю різних стінових та підлогових покриттів. Дизайн інтер’єру квартири студії завжди передбачає що глядач буде оглядати приміщення по сегментам. Ну наприклад, алгоритм огляду може бути таким: фартух – барна стійка – декор на стелі – обідній стіл – плитка на підлозі і так далі. Значить необхідно, щоб ці зорові зони якимось чином перегукувалися одна з одною.

На закуску згадаю ще ось що – кольорова палітра повинна одночасно поєднувати приміщення в одне, створюй якийсь загальний фон, і розділяти їх: щоб Ваш гість на підсвідомому рівні знаходив відмінності в зонах. Саме з цього дизайн інтер’єру квартири студії широко використовує нейтральні акцентні плями: чорні або білі. Адже саме ці кольори, в більшості випадків, перегукуються з усіма колористичними рішеннями. Зрозуміло, фрагменти декору використовуються в одному місці студії, повинні мати логічне продовження в іншому місці.

Читайте на cайті:

Залишити коментар