Дизайн інтер’єру ескіз

Створюючи дизайн інтер’єру використовувати ескіз, в тому чи іншому вигляді, дуже зручно. Адже працюючи над ескізом, дизайнер як би озвучує власні думки. Наочне уявлення завжди краще вітіюватого переконання і зовсім не залишає шансів неточностей при втіленні інтер’єрного задуму. Ескіз дизайн інтер’єру може бути намальований від руки, створений в програмі тривимірного моделювання або в спеціалізованих програмах для домашнього дизайну інтер’єрів. Якщо Ви хочете створити якісний образ своєї квартири – ніколи не економте на ескізах!

Так, робота над ескізами-образами при проектуванні інтер’єрів – це найтриваліший етап, але ж саме ескіз дизайну інтер’єру є підставою для прийняття рішення. Безповоротно пішли ті часи, коли малювали паличкою на піску або робили трихвилинні начерки олівцем в роботі з Замовником. Зараз без візуального представлення дизайн інтер’єру просто не можливий! За цим ескіз вкрай важливий у спільній роботі дизайнера і Замовника.

У разі виникнення сумніву щодо того чи іншого попереднього рішення, ескіз легко підкоригувати і тоді дизайн інтер’єру “заграє”. Слова дизайн інтер’єру та ескіз – майже синоніми.

Читайте на cайті:

Залишити коментар