Дизайн інтер’єру будинку. Концепція та реалізація

АмпірЯк багато висловлювань існує про будинок: «Мій дім – моя фортеця», «Вдома і стіни допомагають», «В гостях добре, а вдома краще», «Дім – це не місце, а стан душі», «Дім – це там, де твоє серце »… І справді, для кожної людини її дім – це рідні стіни, це місце, де вона відчуває себе у «своїй тарілці», де може сховатися від суєти зовнішнього світу, розслабитися і відпочити, а також набратися сил. Тому так важливо, щоб будинок був безпечним, комфортним, красивим, теплим, затишним і, звичайно ж – гостинним і привітним.

Безперечно, підхід до оформлення кожного будинку строго індивідуальний і базується, в першу чергу, на побажаннях господарів, які безпосередньо залежать від їхнього менталітету, характеру, внутрішнього світу, типу темпераменту, звичок і т.д. Але, в якому б стилі не планувалося виконати дизайн интерьера в Киеве, в його основі завжди лежить створення комфортного для господарів у психологічному плані клімату. Досягти цього можна тільки завдяки правильно розробленій концепції, а також продуктивній співпраці замовника і дизайнера.

Дизайнери студії u-design.com.ua розповідають, що робота над дизайн-проектом інтер’єру будинку складається з кількох етапів і передбачає розробку проекту (створення ескізів, робочих креслень, підбір оздоблювальних матеріалів), декорування інтер’єру (створення декоративних елементів інтер’єру, підбір меблів, текстилю, килимових покриттів, світильників, аксесуарів, сантехніки та ін .), комплектацію будинку необхідними будівельними та оздоблювальними матеріалами, підбір та встановлення оптимальних систем кондиціонування та вентиляції, опалення, водопостачання, каналізації, скління і розбивку літніх і зимових садів, здійснення авторського нагляду за будівельними та ремонтно-оздоблювальними роботами.

В ідеалі, архітектурний проект повинен розроблятися паралельно з дизайном будинку. Одним з найважливіших моментів є правильний розподіл його внутрішнього простору під хол, житлові та технічні кімнати, а також кімнати спеціального призначення. Для найбільш оптимального психологічного та комфортного співіснування мешканців і гостей в будинку необхідно правильно розпланувати, де знаходитимуться спальні, санвузли, гардеробні, дитяча кімната, бібліотека, робочий кабінет, вітальня, камінний зал, більярдна, басейн, сауна, спортивний і тренажерний зали, винний льох, їдальня, кухня, комори та інші приміщення.

Якщо будинок складається з декількох поверхів, він може бути обладнаний ліфтом або навіть декількома ліфтами (невеликий вантажний ліфт зручний у великому будинку). Поверхи між собою можуть бути з’єднані оригінальної сходами, створеними спеціально в стилістиці інтер’єру будинку. На першому поверсі можна передбачити невеликий гараж для автомобілів господарів. Зимовий сад, як і площадку для відпочинку, найкраще розмістити на верхньому поверсі будинку, де можна буде відпочити і набратися сил після напруженого дня. Звідси також можна буде милуватися заходом і сходом сонця.

Не менш важливим є вибір стилю, в якому буде виконаний інтер’єр, а також підбір колірної гамми і матеріалів елементів інтер’єру та декору – оздоблення, текстилю, покривал, килимових покриттів, меблів та аксесуарів. Важливо, щоб стиль архітектури не вступав у суперечність зі стилістикою інтер’єру. Немає необхідності підкреслювати, що перевага завжди залишається за натуральними матеріалами. Прекрасним доповненням, яке використовується, як важливий елемент в дизайні та інтер’єрі, буде також інтегрований в дизайн будинку натуральний камінь, який асоціюється з надійністю і респектабельністю господарів. Найкраще, якщо меблі будуть виконані з натурального дерева за індивідуальними ескізами дизайнера.

Основне завдання проектування дизайну ексклюзивного інтер’єру будинку полягає в чарівному перетворенні звичайних стін в оазис естетики, спокою, комфортабельності – вишуканий і неповторний куточок раю, затишне гніздечко, де немає нічого зайвого, де кожна деталь, кожен штрих, як не можна краще, гармонують з світовідчуттям власників будинку і повністю відповідають їх настрою і внутрішньому стану, їх мріям про справжнє щастя!

Читайте на cайті:

Залишити коментар