Дизайн інтер’єру: 7 порад по збільшенню простору в маленькій квартирі

простірДозволити собі просторе житло з 4-5 кімнатами можуть, на жаль, далеко не всі. Нерідко однокімнатна квартира стає житлом цілої родини.

Незалежно від того, класичний дизайн інтер’єру у вас або ж хай-тек, багатьох господарів хвилює питання: чи не можна якось зробити житлоплощу просторіше.

Можна, але в кожній ситуації потрібні індивідуальний підхід і оригінальні рішення. Адже питання про збільшення простору в маленьких квартирах особливо актуальне.

Відразу скажемо, що універсальні варіанти для крихітних квартир не існують в принципі, однак, є правила, за якими квартиру можна дещо розширити – візуально і реально. І квартира перетвориться на еталон домашнього комфорту і затишку.

Отже, ось кілька правил:

  1. Позбавтеся від зайвих стін, тоді приміщення придбаний більш просторий вигляд.
  2. Використовуйте, якщо можливо, невеликих розмірів меблі.
  3. Застосуйте дзеркала, а загальні тони квартири зробіть світлими, спокійними. Але якщо любите яскравість – додайте що-небудь барвисте, тільки трохи.
  4. Комбінуйте функціональні зони.
  5. Для зберігання речей використовуйте компактні системи зберігання.
  6. Використовуючи освітлення підкресліть наявні гідності і скрійте вади і недоліки житла. Використовуйте вбудовані точкові і підвісні світильники, тобто комбінований варіант.
  7. Чи не клейте шпалери і не вішайте штори з великим орнаментом, малюнком, візерунком. Від цього квартира стане візуально тісніше.

Оформити дизайн малогабаритної квартири – робота клопітна і трудомістка. Тому підходите до таких занять, проявляючи максимум відповідальності. Важливо все грамотно продумати, оптимізувати маленький простір, щоб його здавалося більше. Думайте, намагайтеся, користуйтеся нашими порадами – і незабаром не впізнаєте свою квартиру.

Читайте на cайті:

Залишити коментар