Декоративний розпис стін

Декоративний розпис стінДекоративний розпис стін – це безпрограшний варіант в декораторському оформленні інтер’єру, бо сюжет розпису стін вибирається з цілком певним сценарієм і з врахуванням конкретно очікуваного результату від його перегляду. Це необмежені можливості в наданні інтер’єру індивідуальності! На стіни можна нанести будь-який малюнок, який буде визивати відчуття не просто інтер’єру, а інтер’єру з ефектом присутності в сюжеті. Це найпотужніша енергетична підзарядка!

Сюжети слід підбирати ось з якого розрахунку: декоративний розпис стін повинен бути використаний не тільки на одній стіні і обов’язково перегукуватися з оточуючими площинами. Краще якщо з стелею. В такому випадку буде присутній візуальний ефект огляду панорами, коли сюжетні і колірні плями з трьох площин будуть плавно переходити один в одну.

Знайте – декоративний розпис стін заняття дуже не дешеве: ціна за 1 м.кв. якісного розпису починається від 500 доларів. Якщо у Вас є знайомий майстер з розпису стін, то Вам дуже пощастило: адже він може знизити ціну… Починати шукати майстра найкраще по знайомих, потім плавно перейти до знайомства з виконаними роботами, ну і приймати рішення після того як людина Вам сподобалась особисто.

Читайте на cайті:

Залишити коментар