Будівництво будинків з піноблоків

будівництво з піноблоківБудівництво власного заміського будинку – мрія багатьох людей.  Але часом ціни на шикарні будинки з червоної цегли просто нереальні.  Багатьом навіть за все життя не накопичити стільки грошей.  Однак це не означає, що потрібно ставить хрест на своїй мрії.

Сьогодні можна легко побудувати свій заміський будинок, використовуючи сучасний матеріалпіноблоки.  Піноблоки за своїм складом значно легші за звичайні цеглини.  При цьому завдяки особливій технології виробництва вони коштують на порядок менше ніж ті ж червоні цеглини.

Вартість будинку з піноблоків становить до 500 тисяч гривень.  Цю суму накопичити значно легше, ніж кілька мільйонів на будівництво цегельних котеджів.

Укладання піноблоків здійснюється на цементну суміш, щоб уникнути зміни геометрії споруди.  При цьому важливо, щоб відстань між блоками була невеликою, інакше погіршуються ізоляційні властивості будинку.  Також не варто поспішати з ремонтними роботами.  Їх можна починати по закінченні мінімум 6 місяців, а краще дочекатися року.  Справа в тому, що будинки з піноблоків мають властивості сильно осідати, тому краще почекати поки будинок повністю осяде і тільки після цього починати шпаклювальні і інші ремонтні роботи.

Великою перевагою також є оброблення пінобетонних блоків.  Їх можна розрізати звичайною пилкою, дрилем проробляти необхідні отвір.  Завдяки цьому не потрібно купувати або орендувати дороге устаткування.  Все можна швидко порізати прямо на будівельному майданчику.

До переваг пінобетонних блоків можна віднести їх невибагливість до основи.  Незважаючи на легкість і нестійкість, будинки з піноблоків не вимагають серйозного фундаменту.  Він просто повинен бути міцним і стійким, але не більше.  Також варто приділити увагу самому першому ряду пінобетонних блоків, оскільки від нього буде багато залежати.  Краще всього використовувати при кладці лазерний рівень, щоб визначити горизонтальний і вертикальний рівень ряду.  У разі, якщо якийсь блок вийде за встановлені межі, його легко можна підбити киянкою.

В даний час багато компаній приділяють увагу створенню будівельних сайтів, де можна розрахувати вартість будівництва будинку з пінобетонних блоків, на основі розмірів будинку.

Читайте на cайті:

Залишити коментар