Алюмінієві стелі – нове слово в дизайні приміщень

Алюмінієві стеліБуквально недавно підвісна гіпсокартонна стеля була одним з найпрестижніших, потім її потіснила натяжна. В даний час популярності набуває такий вид підвісної стелі, як алюмінієвий.

Алюмінієва навісна стеля підрозділяється на рейковий, касетний і гратчастий, який інакше величають «грильято»

Рейкові алюмінієві стелі існують декількох типів: відкриті, закриті та безщільна. Для його встановлення не потрібно попередньої обробки основного покриття стелі, монтажні роботи відносно прості і таким видом стельового покриття не заподіювати шкоди обробці стін і підлоги.

Алюмінієвий рейкова стеля володіє вологостійкістю, довговічністю, екологічністю, не горить і простий у догляді. Має широку палітру кольорів, покриття матові, глянцеві, дзеркальні, легко встановити світильники.

Такий вид стелі прикрасить будь інтер’єрний дизайн і вартість за квадратний метр невисока. Використовується в приміщеннях типу: кухня, ванна, лоджії, медустановах і адміністративних будівлях. При цьому на алюмінієві стелі ціна цілком прийнятна і може бути порівнянна з ціною на натяжні стелі.

Стеля рейок – ліній виглядає дуже красиво, з антикорозійним покриттям і його можна мити водою не переживаючи про те що він може проржавіти.

Алюмінієвий касетний стеля застосовується найчастіше в будівлях, де необхідний частий доступ до комунікацій, що стовідсотково забезпечує такий вид стельового покриття. Їх зовнішній вигляд варіюється кольором покриття панелей, і деякі види підійдуть для оформлення кімнат у стилях лофт або хай-тек.

Касетний тип стелі також як і рейковий легко кріпиться, за принципом підвісний обрешітки, в осередки якої встановлюється панель.

Стелі «грильято» з гратчастої структурою дозволяють створювати різноманітні варіації дизайну приміщення, має велику кольорову палітру кольору, і різні варіанти виконання освітленості вбудованими в стелю світильниками.

«Гріліато» це легкий, прозорий і монолітний в теж час вид стельового покриття, який чудово поєднується з такими видами підвісної стелі як рейковий, касетний або Армстронг.

Стеля «грильято» антикорозій, влагостоек, байдужий до перепадів температурного режиму і довговічний.

Його недоліки полягають у високій ціні, так як він виконаний з найчистішого виду алюмінію і монтажні роботи досить тривалі, але завдяки цьому він може служити майже нескінченно.

Конструктивні особливості стельового покриття «грильято» дозволяють зменшувати дуже високі стелі попереднього покриття та зробити більш затишним приміщення.

Така стеля приховує всю інженерно – технологічну розводку під своїм покриттям і дає можливість легкого доступу в разі необхідного ремонту.

Читайте на cайті:

Залишити коментар